8.8.2020 Narozeninový golfový
turnaj Slapy

Za velmi štědrého přispění sponzorů:

Logo Golf House Logo Gopas
Logo luxie Logo David Kučera Apple Point
Party na golfovém hřišti

Upcoming event

Vítejte na organizačních stránkách narozeninového golfového turnaje. Rozhodli jsme se oslavu mých dvacátých* narozenin pojmout trochu speciálním způsobem a to na golfovém hřišti. Jestli nepatříte mezi golfové fanoušky, prosím, ještě neodcházejte, máme tady něco pro všechny.

Ale vezměme to popořadě

8.8.2020
od 9 minimálně do ??

Slapy jsme si vybrali hned ze dvou důvodů – to hřiště snad musí všichni golfisti milovat a kdo nehraje golf snad miluje aspoň jídlo.

Pozor! Dopravní omezení – od 26.6. do 31.8. bude kompletně uzavřen slapský kopec ze Štěchovic na Slapy. Doporučujeme využívat D4, exit Mníšek pod Brdy, směr Nový Knín – Slapy.

golf

Plán dne pro negolfisty

Negolfisti mají výhodu, že mohou dorazit kdykoliv během dne. Můžete si dát dobré jídlo a zkusit kouzla golfové hry. A abyste se necítili méněcenní, připravila jsem pro vás puttingovou (negolfovou terminologií takovou “minigolfovou”) soutěž o stejnou trofej , o kterou bojují golfisti na hřišti!

Takže pokud chcete zabojovat, budeme začínat na putting greenu vedle klubovny v 16:00, dáme to na několik jamek a hráč s nejnižším počtem ran vyhraje také tohoto královského krasavce.

Trofej je v tuto chvíli vymodelovaná, prototyp u Průši vytisknut, takže se můžete těšit na zlaté lvy a pro druhé a třetí místo je máme v menším v perleťově metalické.

lví trofej
golf
Kdyby vás zaujalo, co ti magoři pak dělají na tom hřišti, můžeme zkusit dokonce i na drivingu do nějakého z míčků praštit víc. A pokud byste si chtěli představit, jaká kouzla vlastně na takovém hřišti hráče čekají, svezeme vás buggynou po okolí a zafandíme hráčům přímo na místě (nic neznervózní golfistu tak, jako banda čumilů, obzvláště těch, co tomu vůbec nerozumí. Určitě budou nadšeni :D ). Zůstat můžete, jak dlouho budete chtít, vzhledem k dalším soutěžím se pak můžete účastnit vyhodnocování a vyhlášení konečných výsledků (viz níže).

Plán dne pro golfisty

Golfisti se budou pravděpodobně účastnit turnaje. V tuto chvíli plánujeme postupný start od cca deváté. Turnajové fee by mělo být 1 100Kč, startovné je 500Kč, součástí je svačina do bagu a oběd po hře.

Kdybyste chtěli přinést dárek nebo narozeninové přání , na recepci na to bude připravená schránka.

Hrát se bude ve třech kategoriích - HCP 0 - 12; 12,1 - 26 a 26,1 - 54, kdy počítáme přepočítáním HCP do 36. Hrajeme na stableford netto a v prvních dvou kategoriích vyhlásíme i nejlepší hráče na rány brutto.

Pro první tři místa máme hodnotné ceny - Lví trofej, poukaz na nákup v GolfHouse v hodnotě 2000, 1000 a 500, poukaz na opravnou tužku na lak v barvě vozu, míčky, víno, produkty Under Armour, vítězové dále získají poukaz do počítačové školy Gopas v hodnotě 3000 Kč a další.

Samozřejmě, kdybyste se ještě chtěli přidat mezi skupinu sponzorů, dejte vědět!

V plánu hned několik vložených soutěží

golf ikona
Longes drive na jamce č. 6
golf ikona
Nearest to the pin na č. 13
golf ikona
Nearest druhou ranou na č. 11
golf ikona
Nejrychleji zahraná jamka č. 2
golf ikona
Třípařič dne
golf ikona
Nejlepší foto z hřiště

Pro přihlášení využijte teetime, stránky federace nebo na recepci Golf Slapy, tel +420 603 814 455 , zde budete hlásit případně i flighty na přání. Detailnější informace budu postupně přidávat, však ještě máme chvilku čas ;-)

logo

*no, ehm, přesněji řečeno jejich druhého výročí.
Ale ta pozitivní část je, že už můžu kandidovat na prezidenta :)