Výsledky 2020

Pojali jsme narozeninovou oslavu jako turnaj i pro negolfisty. Byla jsem dost překvapená, jak hodně lví trofej motivovala i golfem nepolíbené přátele. Z úcty k jejich snaze přikládám výsledky puttingové soutěže jako první.

Připravili jsme "devíti jamkové" hřiště na cvičném putting greenu s parem 18 (2 putty na každou jamku jak par). Soutěžit mohl kdokoliv, ale hráče se statusem "golfista", tedy se záznamem na federaci a HCP alespoň 54, jsme označili jako "profíka" a jeho výsledek nebyl turnajově započítáván.

Jestli vám podle výsledků přijde, že někteří trávili tréninkem víc času, než dělením dortu s oslavencem... Žertuju :-). Byli jsme nadšeni, že se náš sportovní plán setkal s tak pozitivním ohlasem a všichni se bavili. Nakonec i výsledky byly velmi vyrovnané a rozhodovala každá rána. Tímto ještě jednou blahopřeji Jirkovi k vítězství a Terce k "hole in one"!

výsledky golfového turnaje

Specifickou soutěží, kterou jsme si připravili, byla nejrychleji zahraná jamka č. 2. Už na startu jsem sledovala, že hráči připravovali celé strategie, jak výzvu uchopit. Zadání bylo jednoduché - měřil se čas od chvíle, kdy první odpálil míček, až do momentu, kdy poslední doputtoval míček do jamky.

Tuto disciplínu nakonec nejlépe zvládl třetí flight, kde namísto Petra musel zastat pozici čtvrtého do flightu Martin, ale fantastický čas 1 minuta a 48 vteřin mluví za vše. Berte prosím tento výsledek jako challenge na příští rok, věřím, jsme schopni to posunout ještě dál.

výsledky golfového turnaje
výsledky golfového turnaje výsledky golfového turnaje výsledky golfového turnaje výsledky golfového turnaje

Tady bych ještě jednou ráda poděkovala sponzorům, kteří do soutěže věnovali ceny - společnosti GolfHouse, která účastníkům věnovala poukázky na 2 000 Kč, 1 000 Kč a 500 Kč za třetí místo. Dále počítačové škole Gopas za poukázky pro vítěze na hodnotu 3 000 Kč. Společnosti Apple Point, za poukázky v hodnotě 6 000 Kč pro vítěze vložených soutěží. Eshopu David Kučera - DK za poukazy na opravné tužky na lak na vozidla a Radku Wágnerovi za poukázky na lekce s trenérem.

O tu vtipnou část jsme se pokoušeli, když jsme se rozhodli poukazy na lekce s trenérem dát druhým místům. Tak jeden z nich dostal Michal, který shodou okolností šel Radkem ve flightu a porazil ho v jamkovce, kterou spolu hráli :-).

Trochu nám zamotali hlavu třípařiči, kteří byli nakonec 3 a měli jsme strach, jestli pro ně budeme mít dost cen. V paru zahráli třípary Lucka M., Míša G. a Vladimír S.

A poslední drobnost, kde jsme hráli o poukaz na fee na Mladou Boleslav, bylo nejlepší foto z hřiště. Přidávali jsme na instagram fotky s hashtagem #golfiny2020, kde nás nejvic zaujal troubleshot z hranice outu i se zachyceným míčkem. K fotu i výsledku rány gratulejeme!

výsledky golfového turnaje výsledky golfového turnaje výsledky golfového turnaje výsledky golfového turnaje výsledky golfového turnaje
výsledky golfového turnaje